שוקלים בית בנייה טרי? תסתכל על זה.

היכולת לבנות את הבית האישי שלך מלמטה למעלה בהחלט מרגשת. שום דבר לא עולה על היכולת להחליט איך כל סנטימטר של כל הבית שלך נראה – הכל לבד! עם זאת, שאינך רוצה להיות עטוף מדי בפרקליטי גירושין באטלנטה, כי אתה שוכח מכל אותם דברים חיוניים אחרים הדורשים את תשומת לבך. אם אתה שוקל בית בנייה חדש, הקפד לשקול את הדברים הבאים.

תבדוק את זה

המפתח ליצירת פרויקט בית חדש לבנייה הוא הבטחת בדיקת הבית על מנת לעקוב אחר הקבלן לאורך זמן כדי לטפל בבעיות לפני שתעבור לגור.

שכור סוכן נדל”ן

מקובל כי הקונים מרגישים שאינם זקוקים למתווך כאשר הם בונים בית בנייה חדש בקהילה חדשה או מגודרת. לשם כך נועד סוכן המכירות באתר, נכון? תאמינו או לא, זה ממש לא המקרה.בית בניה קלה נציג המכירות עובד עבור הספק, שבמקרים כאלה יכול להיות היזם; כך הם אינם שם כדי לשמור על טובתכם.  אז בזמן שאתה אולי חושב שהם דואגים לכל דבר בשבילך ומסבירים את רוב הניירת, חשוב שתקבל מישהו לצידך. מכיוון שהקבלן משלם את העמלה של המתווך בתהליך בית הבנייה החדש לגמרי, אין שום סיבה שלא להחזיק כזה!

בדוק את הבנאי שלך

אתה רוצה לתת לבנאי שלך בדיקת רקע אינטנסיבית, בדיוק כמו שאתה עושה עבור עובד פוטנציאלי שתוכל להעסיק, מכיוון שהם, בעצם, עובדים בשבילך. חפש דברים כמו עמדתם יחד עם ועד קבלן הבנייה של המדינה שלך, ו כי אין תביעות חוק או פסקי דין ממתינים כנגדם.

אל תעשה את ההשקעה שלך באותיות קטנות

מרבית חוזי הרכישה בהם בוני משתמשים שונים בהרבה מהמסמכים שהונפקו על ידי המדינה ומשמשים סוכני נכסים. הקפד לבדוק היטב כל עמוד מכל חוזה. אתה צריך גם לעורך הדין והמתווך שלך לקרוא אותם לפני שאתה חותם על משהו. רוב חוזי הקבלנים מוגדרים רק כדי לשמור על החברה שלהם ולא עליכם הלקוח, לכן וודאו שהסוכן או עורך הדין שלכם מוסיפים תוספות לכל אחד מהגילויים הללו, כך שתהיו מוגנים בכל חלק מהרכישה.

מה שאתה רואה זה לא תמיד מה שאתה מקבל

לרוכשים יש תמיד ‘כל מה שאתה רואה זה כל מה שאתה מקבל’ כיוון שהוא נוגע לבניית בית בנייה חדש ולהשוות אותו לבית המודל. בתים מודליים בדרך כלל מקושטים מפתח הגג, וכוללים גופי תאורה מתקדמים רבים, מכשירי חשמל, עבודות גימור וצבע, פרטים ארכיטקטוניים ועוד ועוד. אל תניח הנחות לגבי התוספות הללו ובקש מסוכן המכירות רשימה שלמה של התוספות המגיעות לבית הדגם יחד עם שלך.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>