הזמנת ציוד AV לאירועים.

אופי הפונקציה וגודל הקהל יקבעו את סוג הציוד החזותי הקולי הנדרש. מצגת במשרדיכם עשויה לדרוש מקרן לכל היותר ואילו אירוע חברה במקום חיצוני עשוי לדרוש מערכת כריזה. החדשות הטובות הן שחברות השכרת ציוד AV פונות לדרישות של אירועים שונים על ידי מלאי של מגוון ציוד, מהיסוד ועד למתקדמים. החלק הבא מספק פירוט כללי של ציוד AV שיכול לעזור לך כשאתה מתכנן אירוע.

ציוד AV לסוגים שונים של אירועים

במקרה של אירוע תאגידי גדול, יתכן ויהיה צורך בציוד אודיו-ווידיאו רבים, ממיקרופונים ומקרנים ועד מסכי פלזמה וקירות וידאו. מכיוון שהצלחת הפונקציה חיונית לאירוע העסק, הוא יצטרך לעשות סידורים להשכרת הציוד האיכותי ביותר.

באירועים גדולים אחרים, כדוגמה, בכנס שנתי עשויים להיות צירים מסוימים שאינם יכולים להשתתף בטקס. אירוע מסוג זה עשוי לדרוש ועידת וידיאו כך שהצירים שלא יכולים להגיע יוכלו גם הם להשתתף ולקיים אינטראקציה עם חברים אחרים. החומרה כאשר היא מותקנת על מסך הפלזמה מאפשרת לנציגים לקחת חלק בפגישה מכל העולם הראשי.

לאירוע כמו טקס נישואין, יש מערכת דרישות חלופית בכל הנוגע לציוד AV. מלבד ציוד המצלמה, ייתכן שיהיה צורך במסכי LCD כדי לשלב התזה של פאר ותחכום בהליכים. אם יש תקליטן או אמז ‘לבדר אורחים, יהיה צורך לרכוש מיקרופונים ואביזרים אחרים מספק השכרת ציוד AV.

בעת בחירת ציוד ה- AV לאירוע, עדיף להיזהר מעט תוך קביעת גודל המסך שעשוי להציג הודעות וגרפיקה חשובים. השכרת ציוד יוקרתי לאירועים עליכם לגלות את גודל המסך על סמך גודל המקום כדי להבטיח את נראות המסך דרך החלל. במקרה של חללים גדולים מאוד, אתה יכול לעשות שימוש במקרן להשגת תמונה גדולה יותר.

חברות השכרת ציוד AV

חיוני לאתר חברת שכירות נחשבת כך שהציוד יתפקד ללא תקלות. ספק להשכרה מהימן ייתן לך ציוד AV איכותי ממותגים מובילים, כך שאתה לא צריך לדאוג לעצמך במערכות תקינות בזמן חיוני של האירוע שלך. כדי להיות זהיר במיוחד, אתה יכול לבקש מספק ההשכרה לקבלת סיוע טכני באתר האינטרנט שלך של האירוע. בכל מקרה עדיף לחקור קצת על חברות ההשכרה המספקות ציוד AV. חיפוש באתר יציג בפניכם ספקים רבים – השוו מחירים, שירותים ועברו המלצות של לקוחות בכדי לקבל את ההחלטה הטובה ביותר.

גורם חשוב נוסף הוא לכלול את הציוד הטוב ביותר בחבילת ההשכרה שלך. אם אינך בטוח, אתה יכול לבקש מאנשי שירות הלקוחות של חברת השכרת ציוד AV לקבל עצות לגבי ההחלטה על הציוד הטוב ביותר לאירוע. הם יאפשרו לך לבחור את מערכות ה- AV בהתבסס על האירוע שלך, המיקום, גודל הקהל וגורמים אחרים.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>